Jak wypożyczyć Speedcooka

Chcesz przetestować Speedcooka? Nic prostszego. Po wpłacie kaucji wysyłamy produkt, a kiedy zwrócisz urządzenie, kaucję oddajemy w całości.
SpeedCook SpeedCook
Urządzenie zostaje wypożyczone po wcześniejszej wpłacie kaucji w wysokości 2000 zł. Kaucja jest w całości zwracana po oddaniu urządzenia.

Uważamy iż nikt lepiej nie oceni produktu jak nasz Klient. Zdjęcia nawet najlepiej wykonane nie oddają zupełnie rzeczywistości, dlatego zapraszamy do osobistego przetestowania produktu. Wraz z urządzeniem pożyczamy autorską książkę kucharską, która wprowadzi Państwa w meandry kulinarnej przygody.

Sposób działania jest prosty:

Na podstawie faktury proformy klient płaci 2000 zł i podpisuje umowę użyczenia. Po zaksięgowaniu środków kurier w ciągu 24h przywiezie urządzenie wraz z podpisaną umową. Od tego czasu przez 14 dni Speedcook należy tylko do Państwa. Po tym okresie, jeżeli urządzenie nie spotka się z aprobatą kurier je odbierze, a kaucja zostanie zwrócona. Jeśli jednak uznają Państwo, że Speedcook stał się nieodzownym elementem Waszej kuchni i zdecydujecie się na zakup nowego urządzenia, należy dopłacić różnicę między kaucją za testowe urządzenie(, które jest używane), a nowym, które otrzymają Państwo po przelaniu całej kwoty na konto. Istnieje również możliwość sprzedaży w systemie ratalnym.

Wypożyczenie urządzenia

Wypełnienie formularza

Wypełnienie formularza

arrow
Potwierdzenie terminu

Potwierdzenie terminu

arrow
Wpłata kaucji

Wpłata kaucji

arrow
Wysłanie urządzenia

Wysłanie urządzenia

arrow
Użytkowanie urządzenia

Użytkowanie urządzenia

Decyzja

Po przetestowaniu urządzenia istnieją 3 możliwości rozwiązania

zakup

Zakup

zakup_raty

Zakup na raty

zwrot

Zwrot

Wypożyczwypożycz Chcę zwrócić urządzenie testowezwrot produktu