Speedcook Pro

Speedcook Pro to najbardziej zaawansowany wielofunkcyjny robot kuchenny dla profesjonalistów. Speedcook pro zapewnia pełną kontrolę nad obrotami, temperaturą i czasem działania urządzenia, co przekłada się na jakość i smak wykonywanych potraw. Ma również możliwość zapamiętania opracowanych procedur. Silnik o bardzo dużej mocy 1750 W daje możliwość ciągłej pracy urządzenia. Obudowa urządzenia wykonana ze stali nierdzewnej. Menu wyświetlacza w czterech językach: polski, angielski, włoski, niemiecki. Oszczędzaj czas i pieniądze ze Speedcook Pro!

Dzięki swojemu małemu gabarytowi Speedcook Pro znajdzie swoje miejsce w kuchni każdej restauracji czy hotelu zastępując:

mikser

mikser

robot do wyrabiania ciast

robot do wyrabiania ciast

urządzenie do gotowania

urządzenie do gotowania

blender

blender

maszynka do mielenia

maszynka do mielenia

waga kuchenna

waga kuchenna

shaker

shaker

parowar

parowar

malakser

malakser

Speedcook Pro

Robot kuchenny Speedcook Pro

Dane techniczne:

Silnik:

1750 W (Moc max urządzenia 2400 W)

System ogrzewania:

Grzałka o mocy 800W

Zakres obrotów:

Od 100 do 11 000 obr/min

Waga:

Zakres ważenia od 5 g do 4,5 kg

Obudowa:

Stal nierdzewna

Naczynie miskujące:

Maksymalna pojemność 2 litry, wykonane ze stali szlachetnej

Zasilanie:

230 V AC

Ciężar:

9,2 kg

Zakres temperatur:

od 30°C do 160°C

W zestawie otrzymasz:

  • urządzenie wielofunkcyjne Speedcook Pro
  • oprogramowanie do tworzenia przepisów na PC
  • kubek z zespołem noży
  • koszyczek do gotowania na parze ze stali szlachetnej
  • łopatkę
  • miarkę
  • mieszadło
  • książka kucharska 260 przepisów
Kup teraz sklep

Wideo prezentacja produktu

Galeria zdjęć i filmów
Speedcook Pro - poznaj jego możliwości
Speedcook Pro - poznaj jego możliwości

Dzięki doskonałej kontroli parametrów pracy Speedcook Pro może zagwarantować stałe, powtarzalne, optymalne wyniki działania i tak zyskujesz dodatkową parę rąk do pracy! Ten wielofunkcyjny robot kuchenny potrafi wykonać stawiane przed nim zadania powtarzalnie, korzystając z zapisanych na karcie SD przepisów, dzięki czemu nawet pomoc kuchenna może przygotowywać dania na miarę zawodowego kucharza! Speedcook Pro to ponad 10 funkcji w jednym urządzeniu! Szatkowanie, mielenie, wyrabianie ciasta, ubijanie, redukcja, blendowanie, emulgowanie, pasteryzowanie, gotowanie, gotowanie na parze i inne. Polski produkt Speedcook Pro zrewolucjonizuje funkcjonowanie każdej profesjonalnej kuchni.

 

Książka kucharska zawsze pod ręką!
Książka kucharska zawsze pod ręką!

Wraz z urządzeniem Speedcook Pro otrzymacie Państwo program na PC umożliwiający tworzenie własnych przepisów na najczęściej wykonywane potrawy. Własną bazę przepisów zapisujemy na karcie SD i po umieszczeniu karty w maszynie zostanie ona zapamiętana przez Speedcook Pro w pamięci wewnętrznej. W sytuacji, gdy będziemy chcieli wykorzystać przepis z książki elektronicznej, na wyświetlaczu Speedcook Pro pojawi się informacja, jakich i ilu składników należy użyć oraz z jakich akcesoriów skorzystać. Parametry maszyny będą nastawione automatycznie, po włożeniu składników naciskamy jedynie START. Rozwiązanie to eliminuje możliwość pomyłki człowieka i sprawia, że nawet niewykwalifikowany pracownik może wydajnie  pomóc w pracy szefowi kuchni. Oznacza to nie tylko oszczędność czasu, miejsca, ale i pieniędzy!

 

Szybka dostawa na terenie całego Kraju. Profesjonalny serwis
Szybka dostawa na terenie całego Kraju. Profesjonalny serwis

Na terenie Polski bezpłatna dostawa, wieloczynnościowego urządzenia Speedcook Pro w dwa dni robocze od złożenia zamówienia. Doskonale wiemy, jak ciężka i wymagająca jest praca w profesjonalnej kuchni. Z tego powodu wykonamy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne do sześciu dni roboczych od dostarczenia urządzenia do serwisu.

Polski produkt gwarancją jakości

Producentem wielofunkcyjnej maszyny gastronomicznej Speedcook Pro jest polska firma RPOL. Produkowane przez nas urządzenia cieszą się bardzo dobrymi opiniami nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Wieloletnie doświadczenie oraz własny park maszynowy i otwartość na na nowe rozwiązania techniczne sprawiają, że stale udoskonalamy nasze produkty i to jest nasza pasja, którą docenia wielu naszych klientów.