Historia urządzenia Speedcook

Speedcook to niezwykłe urządzenie, które powstało na podstawie współpracy dwóch polskich firm. Zakład Rpol był odpowiedzialny za wykonanie prototypów, narzędzi oraz oczywiście detali z tworzyw i stali. Na podstawie wieloletniego doświadczenia kadry udało się stworzyć robota, który miał wiele ciekawych oraz nowatorski rozwiązań.

Nasz robot jako pierwszy posiadał elektroniczną książkę kucharską.
Wygodny sposób otwierania i zamykania pokrywy.
Garnek, który bez żadnych przeciwwskazań można myć w zmywarce.

Po kilku latach ciężkiej pracy 17 listopada 2009 na rynek trafił pierwszy egzemplarz naszego robota kuchennego, który oferował pełny wachlarz możliwości w przystępnej cenie.

Nasz produkt został doceniony nie tylko na polskim rynku. Producent urządzenia Hotmix Pro zainteresowany naszymi częściami nawiązał z nami współpracę. Dzięki temu zyskaliśmy klienta z dużym doświadczeniem i renomą. Ta współpraca postawiła bardzo duże wymagania jakościowe naszym komponentom. Dzięki czemu nasz robot kuchenny posiada podzespoły, które już od wielu lat pracują w wielu profesjonalnych włoskich kuchniach.

Jako piersi w naszej ofercie wprowadziliśmy możliwość niezobowiązującego i darmowego wypożyczenia urządzenia na dwa tygodnie. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie naszych przyszłych klientów oraz pokazaliśmy, że nie boimy się o jakość naszych urządzeń.

Staramy się co roku publikować także nową książkę kucharską oraz udostępniamy wiele przepisów na naszych portalach społecznościowych. Dzięki temu klienci mają miejsca gdzie ciągle mogą się inspirować i uczuć nowych trendów żywieniowych.