Promocja na wieloczynnościowy robot kuchenny

Zapraszamy do przeprowadzenia kulinarnej rewolucji, która zmieni oblicze gotowania w Twoim domu. Oszczędzaj czas, eksperymentuj i zadziwiaj swoich bliskich. Teraz nowa niższa Cena!

Dzięki skondensowanej technologii robot kuchenny Speedcook spełnia jednoczenie funkcje:

maszynka do mielenia

maszynka do mielenia

waga kuchenna

waga kuchenna

shaker

shaker

malakser

malakser

robot do wyrabiania ciast

robot do wyrabiania ciast

blender

blender

mikser

mikser

parowar

parowar

urządzenie do gotowania

urządzenie do gotowania

Promocja na wieloczynnościowy robot kuchenny

Regulacja obrotów noży daje możliwość wyboru stopnia rozdrobnienia produktów, jak: szatkowanie, mielenie, siekanie, proszkowanie, miksowanie, przyrządzanie puree.

Dane techniczne:

Waga:

Zakres ważenia od 5 g do 4,5 kg

Obudowa:

Tworzywo sztuczne biały ABS

Naczynie miksujące:

Maksymalna pojemność 2 litry, wykonane ze stali szlachetnej

Zasilanie:

230V - prąd zmienny

Moc:

1450W (max. 2200 W)

Wymiary:

Wysokość: 20 cm, Szerokość 21 cm, Głębokość: 29cm

Ciężar:

7 kg

Zakres temperatur:

od 30°C do 115°C

System ogrzewania:

Grzałka o mocy 800 W

Silnik:

1450 W

Zakres obrotów:

Od 100 do 11 000 obr/min

W zestawie otrzymasz:

  • urządzenie wielofunkcyjne Speedcook
  • naczynie do gotowania na parze
  • kubek z zespołem noży
  • koszyczek do gotowania na parze
  • łopatkę
  • miarkę
  • mieszadło
  • książkę kucharską Cookbook
  • broszurę z przepisami do gotowania na parze
Kup teraz sklep

Wideo prezentacja produktu

Galeria zdjęć i filmów

Speedcook – jedno urządzenie, szereg możliwości

W dzisiejszych czasach coraz większej liczbie osób doskwiera zbyt mała ilość czasu. Często praca i inne codzienne obowiązki pochłaniają go tak wiele, że nie starcza już chwili na odpoczynek czy rozwijanie zainteresowań. Speedcook powstał w odpowiedzi na wymagania ludzi cechujących się szybkim tempem życia. Ten wieloczynnościowy robot kuchenny to jedno urządzenie, które z powodzeniem może zastąpić kilka innych sprzętów. Łączy ono w sobie funkcjonalności: maszynki do mielenia, blendera, miksera, shakera, robota do wyrabiania ciasta, parowaru, urządzenia do gotowania, a nawet wagi kuchennej. Taki robot do kuchni stanowi idealne rozwiązanie zarówno dla ludzi gotujących na co dzień i pragnących usprawnić czynności w kuchni, jak i dla tych, którym do tej pory brakowało wolnego momentu, aby samodzielnie przygotowywać posiłki w domu. Speedcook pozwala znacznie skrócić czas przygotowywania potraw. Zapewnia on oszczędność nie tylko minut, lecz także pieniędzy oraz miejsca.

Wielowymiarowe korzyści

Robot Speedcook sprzedajemy w zestawie z niezbędnymi akcesoriami oraz ciekawymi przepisami, zebranymi w książce kucharskiej oraz broszurze. Nasze urządzenie ułatwi Ci sprawne przygotowywanie urozmaiconych posiłków dla całej rodziny. Można w nim ugotować aromatyczne obiady, smakowite desery, orzeźwiające koktajle, a także wyrobić puszyste ciasta drożdżowe czy ciasto na nawet domowy chleb.

Pragniesz sprawdzić, czy robot do kuchni Speedcook spełni Twoje oczekiwania? Nic prostszego - urządzenie możesz wypożyczyć i użytkować aż przez dwa tygodnie. Jeśli zdecydujesz się na jego zakup, prześlemy Ci nowy produkt. Jeśli natomiast uznasz, że Speedcook nie jest dla Ciebie, po odesłaniu nam urządzenia, w całości zwrócimy wpłaconą za nie kaucję. Już teraz możesz skorzystać z okazji i kupić wieloczynnościowy robot kuchenny Speedcook w promocyjnej cenie! Urządzenie objęto trzyletnią gwarancją, a sam silnik aż pięcioletnią.

Jeśli masz pytania dotyczące naszego urządzenia, nie wahaj się i skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy!

Wszystkie niezbędne akcesoria
Wszystkie niezbędne akcesoria

Speedcook to nie tylko sam robot kuchenny, ale także wszystkie niezbędne akcesoria łącznie z książką kucharską. Więc nie trzeba się martwić kolejnymi kosztami. Wszystkie nasze akcesoria powstają w naszym zakładzie i wykonane są z najwyższą starannością.

Gotowanie na parze

Speedcook daje możliwość prostego i wygodnego gotowania na parze. Nasze urządzenie posiada dedykowany koszyczek oraz specjalną nakładkę na naszego robota kuchennego. Taki zestaw umożliwi ugotowanie całego obiadu naraz!

Znajdź czas dla siebie
Znajdź czas dla siebie

Nasze życie nabrało zawrotnego tempa. Często musimy podejmować wybory z czego musimy zrezygnować z powodu braku czasu. Speedcook pomoże w znalezieniu kilku chwil każdego dnia dzięki temu, że znacząco przyśpieszy i ułatwi przygotowywanie codziennych posiłków.

Zmień swoje nawyki
Zmień swoje nawyki

Ze szczególną precyzją przygotowaliśmy nasze przepisy, które wraz z samym Speedcookiem mają na celu ułatwić gotowanie i sprawić aby jedzenie było zdrowe i urozmaicone. Koniec z wszechobecną chemią w jedzeniu! Nasi klienci dzięki temu bez wysiłku będą mogli piec własne pieczywo oraz ciasta.

Najwyższy czas przekonać się, że można jeść zdrowo, ciekawie oraz smacznie!

Niezwykły prezent ślubny
Niezwykły prezent ślubny

Robot kuchenny Speedcook to idealny prezent dla nowożeńców. To niewielkie urządzenie to idealny start przy urządzaniu własnej kuchni. Jego wielofunkcyjność sprawi, że nie trzeba będzie dokupywać wielu jednostkowych urządzeń, które zabiorą dużo miejsca.