O nas

Historia firmy RPOL sięga 1959 roku, kiedy w Mielcu powstał Rzemieślniczy Zakład Elektromechaniczny, specjalizujący się w produkcji elementów z tworzyw sztucznych i obróbce plastycznej metali. Od samego początku wyroby firmy charakteryzowały się innowacyjnością oraz niezawodnością. Dynamiczny rozwój firmy oraz poszerzający się wachlarz oferowanych produktów i usług przyczyniły się do powstania w 2006 roku nowej hali produkcyjnej i przeniesienia działalności na teren Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK w Mielcu. Pod nazwą RPOL działamy na rynku od 1995 roku.

Jesteśmy producentem cenionym w swojej branży, zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Nasze produkty cieszą się sporą popularnością u zagranicznych odbiorców i są eksportowane do takich krajów jak m.in. Niemcy, Włochy, Ukraina oraz USA.

Firma RPOL od lat posiada na rynku ugruntowaną pozycję. Na nasz sukces stale pracuje zespół pracowników, składający się z wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, inżynierów oraz konstruktorów, którzy profesjonalnie i rzetelnie wykonują powierzone im zadania, zdobywając i umacniając tym samym zaufanie naszych klientów.

Wszystkie nasze produkty powstają w nowoczesnym, bogato wyposażonym parku maszynowym. Stosowane przez nas rozwiązania są innowacyjne, praktyczne oraz bezpieczne dla środowiska, przez co wyróżniają się najwyższą jakością.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wnikliwie analizujemy nawet najbardziej nietypowe potrzeby naszych klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom. Profesjonalizm, precyzja, terminowość a także serdeczne podejście do klienta sprawiają, że grono zadowolonych ze współpracy z nami klientów stale rośnie.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy w zakresie świadczenia usług a także produkcji nowych wyrobów.